Tynki maszynowe

Szybkie i efektywne tynki maszynowe

Specjalnością naszej firmy są tynki maszynowe. Metoda nakładania tynków za pomocą specjalnych urządzeń od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a jej wciąż rosnąca popularność wynika przede wszystkim z szybkości, ekonomii oraz estetyki wykonania.

Praca z użyciem agregatów tynkarskich pozwala nie tylko skrócić czas, zmniejszyć ilość odpadów materiału tynkarskiego, ale również otrzymać precyzyjnie wykonany efekt końcowy.

Maszynowe tynkowanie ścian to proces złożony, wymagający od nas staranności na każdym etapie prac. Dlatego do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dbając o kilka podstawowych czynników, które mają ogromny wpływ na efekt końcowy: dobre podłoże, staranna technika oraz wysokiej jakości materiał tynkarski.

Jesteśmy liderem wśród firm tynkarskich działających na terenie woj. łódzkiego.

Zleć kładzenie tynków maszynowych fachowcom i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Sprawdź nas!

Skontaktuj się z nami >

TYNKI MASZYNOWE - GRUNT TO PODŁOŻE

Aby tynki maszynowe były odpowiednio trwałe i miały odpowiednią przyczepność, niezbędne jest przygotowanie solidnej bazy. Dbamy o to, by podłoże do otynkowania było suche, czyste, nie zmarznięte i pozbawione wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Przed nałożeniem tynku zawsze gruntujemy ściany i sufity specjalistycznymi preparatami gruntującymi.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA - TYNKI AGREGATEM

Tynk maszynowy jest nakładany przy użyciu tzw. agregatu tynkarskiego, który przygotowuje odpowiednią zaprawę tynkarską składającą się z wody i gotowej sproszkowanej zaprawy tynkarskiej. Specjalnym przewodem zaprawa jest wyprowadzana z agregatu, nanoszona przez tynkarza na ścianę lub sufit i jednocześnie obrabiana.

SOLIDNE MATERIAŁY TO GWARANCJA ZADOWOLENIA

Pracujemy na materiałach renomowanych producentów budowlanych. Obecnie korzystamy z tynków maszynowych firmy KNAUF oraz Dolina Nidy, które są wiodącymi producentami materiałów gipsowych. W swojej pracy wykorzystujemy tynki gipsowe lekkie, tynki gipsowe o zwiększonej twardości (Diamant lub Zeta) oraz tynki cementowo-wapienne.