Referencje

Przeczytaj referencje od naszych klientów

Referencje #1

Z przekonaniem pragniemy polecić Państwu usługi firmy Tynk, która wykonała dla nas metodą maszynową tynki cementowo-wapienne. Praca została ukończona z dużą starannością i w pełni odpowiada wszystkim naszym wymaganiom.

Powierzając zadanie otynkowania naszej nowe hali produkcyjnej firmie Tynk, podjęliśmy słuszną decyzję. Ze strony zleceniobiorcy spotkaliśmy się z profesjonalnym podejściem do klienta oraz terminową realizacją zadania. Pracownicy firmy to osoby o wysokiej kulturze osobistej. Z zaangażowaniem przedstawili nam pełny zakres prac oraz omówili wszystkie szczegóły związane z poszczególnymi etapami otynkowania. Zlecenie zostało wykonane sprawnie i solidnie.

Usługi firmy Tynk polecamy wszystkim tym, którzy szukają prawdziwych fachowców i oczekują bardzo dobrych efektów.

~ Kamil Ogrodowczyk

Referencje #2

Firma Tynk z Łodzi wykonywała u nas tynki gipsowe oraz tynki cementowo-wapienne. Zakres umowy obejmował ułożenie tynków wewnętrznych w magazynach oraz pomieszczeniach biurowych. Duża fachowość pracowników firmy, zachowanie czystości oraz zadowalający efekt końcowy świadczą o wysokiej jakości wykonywanych usług. Na uwagę zasługuje tez fakt, że firma Tynk w stu procentach wywiązała się z narzuconego terminu.

Na podstawie dotychczasowej współpracy z przyjemnością możemy zarekomendować firmę Tynk jako godnego zaufania wykonawcę tynków maszynowych. Liczymy również na dalszą współpracę przy realizacji kolejnych inwestycji.

~ Tomasz Łodziński

Nasi klienci

logo_budimex
logo_studio3
logo_maxbud
logo_mk-concept
logo_skanska