Ocieplenia pianą

izolacja pianą natryskową, poliuretanową

Ekspresowe, trwałe i skuteczne ocieplanie pianą natryskową

Nasza firma oferuje usługi ocieplenia przy pomocy piany natryskowej. Metoda ta gwarantuje dotarcie do każdych, nawet najbardziej skomplikowanych płaszczyzn i zakamarków. Rozwiązanie to cieszy się ogromną popularnością, ze względu na szybkość wykonania i świetną izolację.

Do aplikacji piany używamy maszyn renomowanych firm, które gwarantują stałe ciśnienie i temperaturę, co jest niezwykle ważne przy tej metodzie izolacji budynków.

Ocieplanie przy użyciu piany natryskowej to skuteczne rozwiązanie nie tylko przy ocieplaniu poddaszy i stropów w domach jedno- i wielorodzinnych, ale również fundamentów, elewacji, podłóg (np. przy ogrzewaniu podłogowym). Ta technologia sprawdzi się również przy ociepleniu hal przemysłowych i magazynowych, budynków biurowych, użyteczności publicznej czy budynków inwentarskich.

Postaw na nowoczesne metody ociepleń

Skorzystaj z doświadczenia Firmy Tynk i sprawdź ofertę na ocieplenie przy pomocy piany natryskowej!

Skontaktuj się z nami >

Energooszczędne rozwiązanie

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości piany uzyskujemy bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Ta metoda gwarantuje również brak spoin, przerw i mostków cieplnych. Pozwala dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc, tworząc skuteczną i trwałą izolację budynku.

Gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa

Używane przez nas produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty, zarówno polskie, jak i europejskie. Korzystamy z piany, która jest odporna na grzyby i pleśń oraz jest hipoalergiczna. Materiał ten jest również samogasnący i posiada podwyższoną klasę palności.

Ekonomiczna i komfortowa metoda

Dzięki mniejszej grubości ocieplenia, niż przy użyciu tradycyjnych metod, zyskujemy więcej cennej przestrzeni mieszkalnej. Piana natryskowa nie obciąża konstrukcji budynku oraz posiada znakomite walory akustyczne. Izolacja pianą nie zmienia swoich właściwości wraz z upływem lat oraz, dzięki nowoczesnym urządzeniom natryskowym, jest szybka w montażu.